عناوین

🔆روش مصرف سینه

🔆روش مصرف باسن

🔆زمان تقریبی مصرف

🔆محل مورد نظر

🔆تاثیر گذاری

🔆روش مصرف روغن خراطین برای خانم ها

🔆افزایش حجم باسن و سینه :

افزایش حجم سایز باسن و سینه زن مهمترین ویژگی روغن خراطین است . که باید به چند نکته توجه کنید :
۱_  ابتدا باید آن قسمت از محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشورید تا منفذهای پوست باز شود و کاملا تمیز شود . بعد شستن پوست ، به آرامی و به مدت ۱۰ دقیقه شروع به ماساژ عضو مورد نظر کنید به حدی رنگ پوست به قرمزی برسد .
۲_  حال چند قطره از روغن خراطین را برروی قسمت های مورد نظر بریزید و شروع به ماساژ آرام کنید تا روغن کاملا جذب پوست شود ، زمان ماساژ حداقل ۵ و حداکثر ۱۰ دقیقه باشد و روزی دو بار انجام شود .
زمان تقریبی مصرف : ۶۰ تا ۷۰ روز
تاثیر گذاری بر روی هر فرد متفاوت می باشد .
۳_ برای دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد :
چند قطره بر روی ناحیه هایی که درد دارید بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا روغن جذب شود . این عمل را روزی ۲ تا ۳ بار انجام دهید . فراموش نکنید که همان روز به حمام نروید و محل ماساژ شسته نشود .
زمان تقریبی مصرف : ۴۵ الی ۶۰ روز
۴_ برای شفاف سازی پوست و رفع چین و چروک :
ابتدا پوستتان را با آب و صابون بشورید تا تمیز شود و یا اینکه بعد از حمام که پوست شما کاملا تمیز است چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود . این عمل را روزی یک الی ۲ مرتبه انجام دهید و حدود ۲٫۳۰ تا ۳ ساعت بعد محل ماساژ را بشورید . دقت شود هیچگونه مواد آرایشی بر روی پوستتان نباشد .
زمان تقریبی مصرف : ۴۵ الی ۶۰ روز

🔆روش مصرف روغن خراطین برای آقایان

۱_ برای دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد :
چند قطره بر روی ناحیه هایی که درد دارید بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا روغن جذب شود . این عمل را روزی ۲ تا ۳ بار انجام دهید . فراموش نکنید که همان روز به حمام نروید و محل ماساژ شسته نشود .
زمان تقریبی مصرف : ۴۵ الی ۶۰ روز
۲_برای بدنسازان و ورزشکاران محترم :
چند قطره بر روی ناحیه هایی که قرار است بروی آن فعالیت کنید تا حجم آن قسمت افزایش یابد بریزید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا روغن جذب شود . این عمل را روزی ۲ بار انجام دهید . فراموش نکنید که همان روز به حمام نروید و محل ماساژ شسته نشود .
زمان تقریبی مصرف : ۴۵ الی ۶۰ روز
توجه داشته باشید که تاثیر گذاری بر روی بدن هر ورزشکار متناسب با وضعیت جسمانی اش متفاوت است .
۳_ برای شفاف سازی پوست و رفع چین و چروک :
ابتدا پوستتان را با آب و صابون بشورید تا تمیز شود و یا اینکه بعد از حمام که پوست شما کاملا تمیز است چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود . این عمل را روزی یک الی ۲ مرتبه انجام دهید و حدود ۲٫۳۰ تا ۳ ساعت بعد محل ماساژ را بشورید .
زمان تقریبی مصرف : ۴۵ الی ۶۰ روز
۴_ افزایش حجم دستگاه جنسی :
۱_افزایش حجم سایز آلت مردان مهمترین ویژگی روغن خراطین است . که باید به چند نکته توجه کنید : ابتدا باید آن قسمت از محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشورید تا منفذهای پوست باز شود و کاملا تمیز شود . بعد شستن پوست ، به آرامی و به مدت ۱۰ دقیقه شروع به ماساژ عضو مورد نظر کنید به حدی رنگ پوست به قرمزی برسد .
۲_ حال چند قطره از روغن خراطین را برروی قسمت های مورد نظر بریزید و شروع به ماساژ آرام کنید تا روغن کاملا جذب پوست شود ، زمان ماساژ حداقل ۵ و حداکثر ۱۰ دقیقه باشد و روزی دو بار انجام شود .
لازم است بدانید :
بعد از انجام دادن یکی از مراحل بالا یک پارچه تمیز را با آب سرد خنک کرده و بر روی قسمت هایی که ماساژ داده اید بگذارید تا روغنه جذب شده زیر پوست تثبیت شود .
چون روغن کرم خاکی طبع گرم و تری دارد برای کسانی که طبعی گرم دارند ممکن است باعث زدن جوش شود (مثل زمانی که این افراد خرما میخورند و صورتشان جوش میزند) که در آن صورت یا کمتر استفاده کنند و یا هم زمان از عرقیات گیاهی مثل شاهتره و یا کاسنی و یا ماسک پوره یا ورق سیب ، خیار ، سیب زمینی مصرف کنند تا باعث جوش نشود.

🔆تمرینات افزایش حجم سینه

📣۳ ست ۱۵ تایی جهت بازخورد مطلوب تر، پس از مصرف خراطین توصیه می شود

 

🔆تمرینات افزایش حجم باسن

📣۳ ست ۱۵ تایی جهت بازخورد مطلوب تر ،پس از مصرف خراطین توصیه می شود

🔆 نظرات مشتریان عزیز

اگه پوست چربه بهتره کرم پودرت رو برای پوستهای چرب بگیری اگه ضدآفتاب زیرش میزنی بهتره ضد آفتاب بدون چربی باشه اگه منافذ پوستت بازه بهتره پرایمر استفاده کنی تا بسته بشه من خودم از سرم آبرسان اسکای کوئین به عنوان پرایمر استفاده می کنم خیلی خوب جواب می ده هم کار پرایمر را میکنه هم آبرسانی.
شهلاکرم آبرسان
شهلا
من مدل اس کیو رو خریدم دو هفته به طور مرتب استفاده کردم تاثیر داشت ولی بعد دیگه انجام ندادم اگه هزینه میخوای بکنی حتما با ویدیوهاشون پیش برید این طوری نباش مثل من که ی روز بزنی  دو روز نه
گل گلیروغن خراطین
گل گلی
Previous
Next

🔆 سوالات متداول

سوال 1

جواب 1