عناوین

🔆روش مصرف سرم آب رسان

🔆زمان تقریبی مصرف

🔆محل مورد نظر

🔆تاثیر گذاری

🔆روش مصرف سرم آب رسان

سرم صورت یکی از محصولات ضروری،روتین مراقبت پوست می باشد. از این محصول پس از استفاده از شوینده های صورت و تمیز کردن پوست از انواع آلودگی ها استفاده می شود.
سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین یک محصول آرایشی بهداشتی محسوب می‌شوند که وظیفه تامین مواد مغذی لازم پوست را بر عهده دارند. سرم آبرسان و جوانساز در دو مدل ، اسکای کوئین حاوی ۵۰ درصد نانو پروتئین و مدل اس کیو حاوی ۲۵ درصد نانو پروتئین ، هم باعث آبرسانی پوست می‌شوند و هم به روشن شدن پوست کمک می کنند.
سرم های ابرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین دارای بافتی شفاف، مایع یا ژل مانند که غلظتی کمتر از مرطوب کننده ها دارد می باشند . سرم های آبرسان را باید قبل از مرطوب کننده ها استفاده کرد تا رطوبت به خوبی در پوست حفظ شود. جالب است بدانید سرم های آبرسان در امر آبرسانی پوست از قوی ترین کرم ها نیز تأثیرگذارتر هستند. سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین حاوی ذرات نانو پروتئین هستند و این ذرات به حدی ریز می باشند که توانایی نفوذ در لایه های زیرین پوست را دارند و رطوبت عمقی پوست را تأمین می کنند. در حالی که در کرم‌ها، معمولا لایه‌های بالایی پوست مرطوب می‌شود. البته سرم‌های آب‌رسان نمی‌توانند جایگزین مرطوب‌کننده شوند. هر دو محصول اثرات آب‌رسانی ویژه‌ای برای پوست دارند و بهترین نتیجه را زمانی می‌توانید بگیرید که از هر دو استفاده کنید.
سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین  علاوه بر ذرات نانو پروتئین حاوی کلاژن،اسید هیالورونیک و آرژنین  می باشند که می تواند سلامت پوست را بهبود بخشند و همچنین با خشکی و کم‌آبی پوست مقابله کرده و آن را شفاف روشن و لطیف می نمایند. وقتی سرم با یک لایه مرطوب‌کننده پوشیده شود، می‌تواند به‌عنوان درمان و عامل پیشگیری از چین و چروک پوست عمل کند. کاهش قرمزی پوست و کاهش تغییرات رنگ پوست بر اثر گذر زمان و تابش آفتاب، از دیگر مزایای استفاده از سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین است.
در زیر به ۳مورد از مهم ترین اهداف سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین اشاره میکنیم :

۱_سرم ه‍ای آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین  «ضدپیری» پوست می باشند.
هدف از تولید این سرم‌ها کاهش دادن روند پیری پوست مصرف کننده است. این سرم‌ها حاوی مواد ضدپیری موثر است که با چین و چروک و خطوطی که به دلیل افزایش سن ایجاد می‌شوند، مبارزه می‌کند.
این سرم‌ها برای همه‌ی انواع پوست مفید است و فقط برای استفده در سنین بالا نیست و از حدود ۲۰ سالگی می‌توانید استفاده از آن‌ها را شروع کنید.
۲_همان‌طور که از اسم سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین پیداست، این محصولات علاوه بر هدف جوان سازی پوست ، برای آبرسانی و تأمین رطوبت لازم پوست تهیه شده اند. این سرم‌ها رطوبت اضافی را برای لایه‌های عمقی پوست تأمین می‌کنند و می‌توانند یک مکمل عالی برای مرطوب‌کننده‌های شبانه باشند.
با چه نوع پوستی باید از این سرم استفاده کرد؟
کسانی که پوست خشک دارند بهترین گزینه برای استفاده از سرم‌های آب‌رسان هستند. سرم‌های آب‌رسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین  فاقد چربی هستند به همین دلیل حتی با چرب‌ترین پوست‌ها هم می‌توانید از این سرم‌ها استفاده کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. هم جوان‌ترها و هم افراد مسن می‌توانند از سرم‌های آب‌رسان موجود در سایت استفاده کنند.
نکته: هر زمان که از سرم‌های آب‌رسان استفاده کنید، برای پوست مفید است. برای استفاده از سرم‌های آبرسان و جوان ساز منتظر بالا رفتن سن و ظاهر شدن اولین نشانه‌های پیری پوست نمانید. سرم‌های آب‌رسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین حاوی هیالورونیک اسید می باشند که برای پوست‌های جوان و مستعد آکنه هم مناسب هستند و با خیال راحت می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا همیشه پوستی جوان و شاداب داشته باشید.
۳_سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین به تصحیح رنگ پوست ، روشن و شفاف تر شدن آن کمک می کند و فواید فراوانی برای پوست دارند از جمله برای حل مشکلاتی مثل هایپرپیگمنتیشن، باز شدن منافذ پوست و چین و چروک موثر می باشند.
کسانی که می‌خواهند پوستی یکدست داشته باشند و با مشکلاتی مثل قرمزی پوست، تغییر رنگ و… مقابله کنند می‌توانند از این سرم‌های ابرسان استفاده کنند. سرم‌های ابرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین، پوست را بازسازی و آن را لایه‌برداری می‌کنند و برای کسانی که می‌خواهند پوستی صاف با منافذ کوچک داشته باشند، بهترین محصول آرایشی و بهداشتی هستند.

🔆روش مصرف سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین

کسانی که می‌خواهند پوستی یکدست داشته باشند و با مشکلاتی مثل قرمزی پوست، تغییر رنگ و… مقابله کنند می‌توانند از این سرم‌های ابرسان استفاده کنند. سرم‌های ابرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین، پوست را بازسازی و آن را لایه‌برداری می‌کنند و برای کسانی که می‌خواهند پوستی صاف با منافذ کوچک داشته باشند، بهترین محصول آرایشی و بهداشتی هستند.
چطور از سرم های آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین  استفاده کنیم؟
پوست افراد با هم متفاوت است اما به طور میانگین باید ۷ هفته از یک سرم استفاده کنید تا نتیجه‌ی آن را مشاهده کنید. بسته به نوع پوست و شرایطی که پوست شما قبل از مصرف این محصول دارد، دیدن نتایج ممکن است زودتر اتفاق بیافتد. مثلا ظرف چند روز شاهد این خواهید بود که پوست شما از خشکی درآمده و رطوبت و لطافت بیشتری دارد.
باید از این  سرم ها روی تمام صورت و گردن و دو بار در روز استفاده کنید. یک بار صبح که بیدار می‌شوید و یک بار هم شب از سرم آبرسان  صورت استفاده کنید. اگر می‌خواهید بیشترین نتیجه را از سرم  آبرسان فروشگاه اینترنتی اسکای کوئین 
بگیرید، بعد از آن از کرم مرطوب‌کننده هم استفاده کنید .
نکته ی بسیار مهم :
قبل از استفاده از هر محصول آرایشی و بهداشتی باید اطمینان حاصل کنید که نسبت به آن ماده حساسیت نداشته باشید.
هر محصول آرایشی و بهداشتی که خریداری می کنید ، قبل از استفاده روی قسمت کوچکی از پوست امتحان کنید.

🔆 نظرات مشتریان عزیز

🔆 سوالات متداول

 

جواب 1