عناوین

سلام به شما مصرف کننده گرامی

ضمن تشکر از انتخاب روغن خراطین از شما دوستان گرامی خواهش می کنیم در انجام اصول و آموزش های قرار داده شده کوشا باشید تا به نتیجه ی دلخواه خود دست یابید.

🔆روش مصرف روغن خراطین زنانه

🔆زمان تقریبی مصرف

🔆محل مورد نظر

🔆تاثیر گذاری

🔆روش مصرف روغن خراطین برای خانم ها

🔆افزایش حجم باسن و سینه :

افزایش حجم سایز باسن و سینه زن مهمترین ویژگی روغن خراطین است . که باید به چند نکته توجه کنید :
۱_  ابتدا باید آن قسمت از محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشورید تا منفذهای پوست باز شود و کاملا تمیز شود . بعد شستن پوست ، به آرامی و به مدت ۱۰ دقیقه شروع به ماساژ عضو مورد نظر کنید به حدی که  رنگ پوست به قرمزی برسد .
۲_  حال چند قطره از روغن خراطین را برروی قسمت های مورد نظر بریزید و شروع به ماساژ آرام کنید تا روغن کاملا جذب پوست شود ، زمان ماساژ حداقل ۵ و حداکثر ۱۰ دقیقه باشد و روزی دو بار انجام شود .
زمان تقریبی مصرف : ۷۰ تا ۹۰ روز
تاثیر گذاری بر روی هر فرد متفاوت می باشد .
۳_ برای دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد :
چند قطره بر روی ناحیه هایی که درد دارید بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا روغن جذب شود . این عمل را روزی ۲ تا ۳ بار انجام دهید . فراموش نکنید که همان روز به حمام نروید و محل ماساژ شسته نشود .
زمان تقریبی مصرف : ۴۵ الی ۶۰ روز
۴_ برای شفاف سازی پوست و رفع چین و چروک :
ابتدا پوستتان را با آب و صابون بشورید تا تمیز شود و یا اینکه بعد از حمام که پوست شما کاملا تمیز است چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود . این عمل را روزی یک الی ۲ مرتبه انجام دهید و حدود ۲٫۳۰ تا ۳ ساعت بعد محل ماساژ را بشورید . دقت شود هیچگونه مواد آرایشی بر روی پوستتان نباشد .
زمان تقریبی مصرف : ۶۰ الی ۷۰ روز
لازم است بدانید :
بعد از انجام دادن یکی از مراحل بالا یک پارچه تمیز را با آب سرد خنک کرده و بر روی قسمت هایی که ماساژ داده اید بگذارید تا روغن جذب شده زیر پوست تثبیت شود .

🔆آموزش ویدیوی افزایش حجم سینه با روغن خراطین زنانه

📣۳ ست ۱۵ تایی جهت بازخورد مطلوب تر، پس از مصرف خراطین زنانه توصیه می شود

🔆تمرینات افزایش حجم باسن

📣۳ ست ۱۵ تایی جهت بازخورد مطلوب تر ،پس از مصرف خراطین توصیه می شود

🔆آموزش ماساژ سینه با روغن خراطین