محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی واقعا موثرند؟

تبلیغات برای محصولات و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی در همه جا وجود دارد. تعداد زیادی از دستگاه‌های وکیوم، قرص ها، وزنه ها، تمرینات و جراحی ها ادعا می کنند که طول و عرض آلت تناسلی  را افزایش می دهند.

با این حال، این روش ها اکثراغیر علمی میباشند و  سازمان های  پزشکی  جراحی آلت تناسلی را به دلایل صرفا زیبایی تایید نمی کند.

بیشتر تکنیک هایی که در تبلیغات می بینید بی تاثیرند و برخی می توانند به آلت تناسلی شما آسیب برسانند. قبل از امتحان هر یک از آنها  خوب تحقیق کنید.

اندازه طبیعی آلت تناسلی؟

 

بسیاری از مردان تصور اغراق آمیزی از اندازه آلت تناسلی دارند.

ترس از اینکه آلت تناسلی شان خیلی کوچک به نظر می‌رسد یا آنقدر کوچک است که نمیتواند شریکشان را در طول رابطه جنسی راضی نگه دارد در آقایان شایع می باشد که در برخی موارد کاملا بجاست.           

اگر آلت تناسلی شما در هنگام نعوظ حدود  (13 سانتی متر ) یا بلندتر است، اندازه آن معمولی است.

آلت تناسلی تنها زمانی کوچک در نظر گرفته می شود که در هنگام نعوظ کمتر از  (حدود 7.5 سانتی متر) باشد. این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می شود.

اندازه و شرایط آلت تناسلی برای داشتن رابطه جنسی لذت بخش بسیار موثر میباشد

تبلیغات  را باور نکنید

شرکت ها انواع زیادی از درمان های غیر جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی را ارائه می دهند. آنها اغلب این تبلیغات را که شامل حمایت محققان “علمی” است، تبلیغ می کنند.

اگر دقت کنید، خواهید دید که ادعاهایی مبنی بر اینکه چقدر ایمن هستند و چقدر خوب کار می کنند ثابت نشده است. و این محصولات ممکن است دارای مواد بالقوه خطرناکی باشند که  روی برچسب آن ذکر نشده است و بهمین دلیل مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشد

محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی

بیشتر روش های تبلیغ شده برای بزرگ کردن آلت تناسلی کارساز نیستند. و برخی می توانند باعث آسیب دائمی به آلت تناسلی شما شوند. در اینجا برخی از محصولات و تکنیک های تبلیغاتی گسترده آورده شده است:

 • قرص و لوسیون. اینها معمولاً حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، گیاهان دارویی یا هورمون‌هایی هستند که سازندگان ادعا می‌کنند آلت تناسلی را بزرگ می‌کنند، هیچ یک از این محصولات ثابت نشده که موثرند و برخی ممکن است مضر باشند.
  روغن خراطین از دیرباز مورد توجه طب سنتی کشور های هند، چین و ایران قرار گرفته
  ابو علی سینا طبیب شهیر ایرانی روغن خراطین را موجب حجم دهندگی میداند، و بر تاثیر عملکرد آن صحه میگذارد که این موضوع از لحاظ علمی نیز مورد تأیید می باشد.
  متاسفانه در کشور ما عده ای افراد سود جو محصولات مضّر و بی کیفیتی را تحت نام روغن خراطین در عطاری ها، شبکه های ماهواره ای، اینستاگرام و سایت ها بفروش میرساند که هیچ کدام مورد تایید وزارت بهداشت نبوده و دارای پروانه بهداشتی نمی باشد.
  این گونه محصولات نه تنها تاثیر گذار نیستند بلکه بدلیل بهداشتی نبودن تولید میتوانند موجب ایجاد هرگونه مشکلات پوستی و قارچی شوند و بدلیل استفاده از روغن های گرم باعث آسیب و التهابات پوستی در آلت تناسلی می‌شوند.
  تنها روغن حجم دهنده خراطین با کد آی آر سی دارویی و مجوز وزارت بهداشت روغن خراطین شرکت نانو ایده پارس می باشد که در حال حاضر در داروخانه های کشور توزیع گشته و از طریق سایت این شرکت بفروش می‌رسد.
  پکیج تضمینی افزایش حجم آلت تناسلی آقایان دارای ۳ ویال مصرفی با طول دوره سه ماهه با 33% تخفیف و گارانتی بازگشت و سه نوع خراطین با 80%، 50% و 25% پروتئین می تواند نیازهای مختلف افراد را برآورده سازد.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر از هر کدام از محصولات میتوانید وارد لینک های زیر شوید
[gravityform id="4" title="true"]
 • افزایش قطر و طول آلت تناسلی یکی از مواردی است که ذهن آقایان را به خود مشغول کرده است. این افزایش قطری و طولی، اعتماد به‌ نفسی به آقایان می‌دهد که بتوانند در بسیاری از عرصه‌های زندگی موفق‌تر ظاهر شوند. زیرا احساس مردانگی و قدرت بیشتری به آن‌ها القا خواهد کرد.

  علاوه بر این کیفیت هرچه بیشتر رابطه جنسی ناشی از این افزایش طول چیزی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

  هم چنین استفاده پیوسته از این روغن می تواند گردش خون را در آلت سریعتر انجام دهد و این امر باعث درمان زود انزالی می شود.

   

 • دستگاه وکیوم
 • از آنجایی که پمپ‌ها خون را به آلت تناسلی می‌کشند و آن را متورم می‌کنند، گاهی اوقات برای درمان اختلال نعوظ استفاده می‌شوند.

پمپ خلاء می تواند آلت تناسلی را به طور موقت بزرگتر نشان دهد. اما استفاده زیاد یا طولانی مدت می تواند به بافت الاستیک آلت تناسلی آسیب برساند و منجر به نعوظ کمتری شود.

وکیوم مردانه

وکیوم مردانه

می‌توان از حرکت دست به دست برای فشار دادن خون از پایه به سر آلت تناسلی استفاده کرد

اگرچه این روش ایمن تر از روش های دیگر به نظر می رسد، اما هیچ مدرک علمی برای کارایی آن وجود ندارد. و می تواند منجر به تشکیل اسکار، درد و تغییر شکل شود.

مگر با روغن های مخصوص و شیوه صحیح که می توانید در اینجا مشاهده کنید.

 • کشش
  کشش شامل چسباندن یک دستگاه برانکارد یا کشنده
  که به آن وسیله اکستندر آلت تناسلی نیز گفته می شود و مخاطراتی زیادی از جمله پارگی عروق آلت تناسلی دارد.
  اکستندر

  اکستندر

جراحی خطرناک است و ممکن است کارساز نباشد

مطالعات انجام شده بر روی جراحی‌ها برای افزایش طول یا ضخیم‌کردن آلت تناسلی، نتایج متفاوتی را در زمینه ایمنی، چه مؤثر (اثربخشی) و چه رضایت بیمار، نشان داده‌اند.

در بهترین حالت، جراحی ممکن است باعث افزایش جزئی در دور آلت تناسلی شود. یا جراحی ممکن است ظاهری جزئی با افزایش طول به آلت تناسلی غیر نعوظ اضافه کند. اما طول واقعی آلت تناسلی را تغییر نمی دهد. در بدترین حالت، جراحی می تواند منجر به عوارضی مانند عفونت، زخم، و از دست دادن حس یا عملکرد شود

روش های جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی – برای استفاده زیبایی نیست

نیاز به جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی نادر است. جراحی معمولاً برای مردانی که آلت تناسلی آنها به دلیل مشکلی که در بدو تولد وجود دارد یا آسیب دیده اند، اختصاص دارد.

برخی از جراحان بزرگ کردن آلت تناسلی را با استفاده از تکنیک‌های زیادی پیشنهاد می‌کنند. با این حال، بحث برانگیز است و بسیاری از کارشناسان آن را غیر ضروری می دانند. و در برخی موارد می تواند بسیار مضرباشد تصویری دقیق از خطرات و فواید آن وجود ندارد

نمونه هایی از جراحی که برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی انجام می شود عبارتند از:

 • بریدن رباط تعلیق. پرکاربردترین روش جراحی برای بلند کردن آلت تناسلی شامل بریدن رباط تعلیقی است که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می کند. همچنین، پوست از شکم به ساقه آلت تناسلی منتقل می شود. هنگامی که این رباط بریده می شود، آلت تناسلی بلندتر به نظر می رسد زیرا قسمت بیشتری از آن آویزان می شود. اما طول واقعی آلت تناسلی را تغییر نمی دهد.
 • اما بریدن رباط معلق می تواند باعث ناپایداری آلت تناسلی در حالت نعوظ شود. این عدم حمایت در طول نعوظ می تواند منجر به آسیب به آلت تناسلی در طول فعالیت جنسی شود. همچنین، رباط می تواند دوباره با هم رشد کند و باعث کوتاه شدن ظاهر آلت شود. برش رباط معلق گاهی اوقات با روش های دیگری مانند برداشتن چربی اضافی روی استخوان شرمگاهی ترکیب می شود.
 • تزریق چربی. روشی برای ضخیم‌تر کردن آلت تناسلی شامل برداشتن چربی از قسمت گوشتی بدن و تزریق آن به ساقه آلت تناسلی است. نتایج ممکن است ناامید کننده باشد. برخی از چربی های تزریق شده ممکن است به طور ناموزون پخش شوند یا توسط بدن بازجذب شوند. این می تواند منجر به ایجاد انحنای آلت تناسلی، شکل ناهموار و ظاهری نامنظم شود. جای زخم و مشکلات مربوط به احساس و استحکام نعوظ نیز ممکن است رخ دهد. چندین محصول دیگر برای تزریق استفاده شده است، اما با نتایج ضعیف مشابه.
 • پیوند بافت. روش دیگر برای افزایش عرض یا طول، پیوند بافت است. این شامل برداشتن تکه ای از پوست و لایه چربی (گرافت) از جای دیگری در بدن است. این پیوند بر روی ساقه آلت تناسلی دوخته می شود. گاهی از مواد پیوندی دیگر استفاده می شود. هیچ یک از این روش‌ها بی‌خطر بودن یا کارآمد بودن آنها ثابت نشده است. این روش ها ممکن است باعث عفونت و زخم شود که می تواند شکل آلت تناسلی را تغییر دهد. آنها همچنین می توانند بر توانایی شما برای نعوظ تأثیر بگذارند.
 • کاشت آلت تناسلی. این جراحی ها شامل قرار دادن مواد زیر پوست آلت تناسلی است تا ظاهری ضخیم تر به آن بدهد. عفونت و مشکلات پیوند ممکن است نیاز به جراحی دیگری برای برداشتن پیوند داشته باشد. کوتاه شدن، اسکار و انحنای آلت تناسلی ممکن است رخ دهد. این جراحی همچنین می تواند بر توانایی شما برای نعوظ تأثیر بگذارد.

هیچ راه مطمئن و ثابت شده ای برای بزرگ کردن آلت تناسلی شما وجود ندارد. اما اگر نگران اندازه آلت تناسلی خود هستید، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید.

 • با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید. ممکن است ترک عادات قدیمی یا بحث در مورد ترجیحات جنسی با همسرتان سخت باشد. اما از این کار خوشحال خواهید شد و ممکن است از جرقه ای که در زندگی جنسی شما زده می شود شگفت زده شوید.
 • به تناسب اندام برسید. اگر اضافه وزن دارید چربی اضافی شکم ممکن است آلت تناسلی شما را کوتاه‌تر از آنچه هست نشان دهد.

ورزش منظم می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. آمادگی جسمانی بهتر نه تنها باعث می شود شما سالم به نظر برسید، بلکه می تواند قدرت و استقامت را در طول رابطه جنسی بهبود بخشد.

 • با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا مشاور خود صحبت کنید
  احساس نارضایتی از اندازه آلت تناسلی خود امری رایج است. یک متخصص سلامت روان یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به خانواده شما می تواند کمک کند.

بسیاری از مردان با اطمینان از اینکه نرمال هستند، احساس بهتری دارند. توصیه هایی در مورد چگونگی رضایت بهتر همسر خود بدون توسل به بزرگ کردن آلت تناسلی نیز می تواند کمک کننده باشد.

بسیاری از مردان بر این باورند که افزایش سایز آلت تناسلی، آنها را پارتنر بهتری می‌کند یا جذاب‌تر می‌کند. اما برای داشتن آلت تناسلی مناسب استفاده از روغن حجم دهنده با مجوز وزارت بهداشت توصیه میشود.

راه حل نگرانی های شما در مورد اندازه آلت تناسلی ممکن است به آسانی صحبت کردن با همسرتان یا خوش فرم شدن باشد.همچنین استفاده از روغن حجم دهنده که دارای مجوز وزارت بهداشت کاملا طبیعی ودارای مقدار قابل توجهی پروتئین میباشد می‌تواند در بهبود روابط زناشویی و داشتن زندگی شاد و سالم به شما کمک میکند.

 

[gravityform id="4" title="true"]

افزایش قطر و طول آلت تناسلی یکی از مواردی است که ذهن آقایان را به خود مشغول کرده است. این افزایش قطری و طولی، اعتماد به‌ نفسی به آقایان می‌دهد که بتوانند در بسیاری از عرصه‌های زندگی موفق‌تر ظاهر شوند. زیرا احساس مردانگی و قدرت بیشتری به آن‌ها القا خواهد کرد.

علاوه بر این کیفیت هرچه بیشتر رابطه جنسی ناشی از این افزایش طول چیزی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

هم چنین استفاده پیوسته از این روغن می تواند گردش خون را در آلت سریعتر انجام دهد و این امر باعث درمان زود انزالی می شود.

مهمترین خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی

 

یکی از روغن هایی که خواص بسیاری دارد روغن خراطین می باشد این روغن به دلیل دارا بودن ترکیبات و عناصر فوق العاده می تواند برای درمان و بهبودی بسیاری از مشکلات بسیار عالی باشد. از این روغن می توان برای افزایش حجم استفاده کرد به همین دلیل بسیاری از افراد می توانند از این روغن استفاده کنند و شاهد خواص و نتایج آن باشند. همچنین بهتر است بدانید که از این روغن می توان برای باسن، سینه، لب، صورت و همچنین آلت تناسلی استفاده کرد.

بر طبق آزمایش ها و تحقیقاتی که در مورد این روغن صورت گرفته است می توان شاهد نتایج و خواص آن شد؛ به همین دلیل آقایان می توانند به راحتی از خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی استفاده کنند و شاهد تاثیر بسیار مناسب آن باشند.

بهبود خمیدگی آلت تناسلی

به طور طبیعی آلت تناسلی کمی خمیده می باشد و این خمیدگی ممکن است بر اثر فشار زیاد ایجاد شود به همین دلیل یکی از روش هایی که می توانید از آن برای این درمان و بهبودی این مشکل استفاده لازم را داشته باشید استفاده از روغن خراطین می باشد؛ این روغن می تواند این مشکل را به خوبی درمان کند.

افزایش جریان خون

یکی از خواصی که این روغن دارد این می باشد که باعث افزایش جریان خون می شود به همین دلیل یکی از روش های بسیار خوب برای درمان زود انزالی به شمار می آید و همین موضوع سبب می شود لذت رابطه جنسی در افراد بیشتر شود.

روغن خراطین چقدر باعث افزایش اندازه آلت تناسلی می شود؟

باید این نکته را به خوبی بدانید که در طی سالیان بسیاری که این روغن را مورد بررسی قرار داده اند نتوانسته اند اندازه دقیقی برای آن ثبت کنند اما شواهد نشان می دهد، این روغن می تواند اندازه بین یک تا دو سانتی متر سبب افزایش اندازه سایز آلت تناسلی شود. البته ممکن است برای هر فردی این افزایش سایز متفاوت باشد که به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

تاثیر عناصر موجود در روغن خراطین برای آلت تناسلی

عناصر تشکیل دهنده این روغن می توانند تاثیر بسیاری برای شما داشته باشند. به همین دلیل است که خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی بسیار زیاد و عالی می باشد. باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این روغن باید مواد تشکیل دهنده آن را به خوبی بررسی کنید و از این روغن در یک مدت مشخص استفاده کنید تا بتوانید از خواص بسیار عالی این روغن بهره مند شوید.

 الانتین

یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عناصر که خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی را به همراه خواهد داشت، این عنصر شگفت انگیز است. الانتین افزایش حجم را برای اندام‌های مختلف به همراه دارد. این عنصر در روغن خراطین اصل به وفور وجود داشته و می‌تواند از این طریق به راحتی افزایش سایز اندام‌های مختلف را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد. )

 اسیدهای چرب

لینولئیک اسید یکی از اسیدهای چرب مفید برای بدن است که در این روغن نیز وجود دارد. این عنصر فوق العاده، سهولت در ماساژدهی و همچنین دستیابی به نتایج بسیار مطلوب از خواص روغن خراطین برای آلت را در بر خواهد داشت.

امگا3، امگا6، امگا9

یکی از مهمترین فاکتورها برای ترمیم غشایی سلولی، امگا است. این روغن معجزه گر با برخورداری از عنصر مهم امگا3، امگا6 و امگا9، ترمیم غشای سلولی را در بر داشته و از این رو در سفتی و همچنین افزایش سایز اندام‌های بدن، نقش بسزایی خواهد داشت.)

پروتئین‌های کلاژن ساز

این نوع از پروتئین‌ها نیز با برخورداری از خواص کشسانی و الاستیسیته بالا می‌توانند نقش فوق العاده‌ای بر روی افزایش حجم اندام‌های مختلف بدن از جمله آلت تناسلی آقایان، داشته باشند.

گالیک اسید

از دیگر عناصر موجود در این روغن که خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی را افزایش داده است، گالیک اسید می‌باشد. این عنصر رسوب‌های خونی و همچنین لخته‌ها را از بین برده و با این روش سبب افزایش میزان گردش خون در اندام مورد نظر خواهد شد. لذا در این صورت می‌توان به سایز مناسب و ایده‌آل برای اندام مورد نظر، دست یافت.

روش استفاده از روغن خراطین جهت افزایش سایز آلت

حال که بسیاری از افراد با توجه به خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی، اقدام به بهره‌برداری از این روغن نموده‌اند، باید به این نکته اشاره کرد که این روغن در صورتی نتایج مناسبی را برای شما به همراه خواهد داشت که به طور صحیح مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین توجه به خرید روغن اصل نیز بسی مهم و ضروری است. لذا قبل از اقدام به خرید این محصول، حتما از اصل بودن آن، اطمینان حاصل کنید و تنها روغن خراطین مورد تایید وزارت بهداشت را تهیه نمایید.

در حال حاظر شرکت نانو ایده پارس تنها تولید کننده روغن خراطین با مجوز وزارت بهداشت می باشد.

 1. برای اینکه بتوانید تمامی مراحل استفاده از این روغن را به طور صحیح انجام دهید، تمیزی و نظافت این ناحیه بسیار مهم است. قبل از استفاده از این روغن، ابتدا حتما ناحیه مورد نظر را شیو کرده و به طور کامل ناحیه مورد نظر را با مواد شوینده‌ی مناسب، شستشو دهید. لزوم استفاده از مواد شوینده‌ی مناسب و شیو کردن ناحیه مورد نظر به سبب باز شدن منافذ برای دستیابی به نتایج مطلوب جهت استفاده از روغن خراطین است.
 2. در گام بعدی، ماساژ ناحیه مورد نظر یا گرم کردن آن بوسیله حوله گرم می باشد. در این مرحله ماساژ ناحیه مورد نظر باید تا زمانی انجام پذیرد که پوست ناحیه تغییر رنگ داده و به رنگ قرمز متمایل گردد. این موضوع بیانگر افزایش گردش خون در ناحیه مورد نظر است.
 3. حال شرایط برای استفاده از روغن خراطین مهیا است. شما می‌توانید چند قطره از این روغن را بر روی ناحیه مورد نظر ریخته و با نوک انگشتان خود به فرایند ماساژدهی ادامه دهید. بهتر است نحوه‌ی ماساژدهی در این ناحیه به صورت حلقه کردن انگشت دور آلت نتاسلی وکشیدن آ به سمت بیرون می باشد.
  باید به این نکته توجه داشته باشید که این ماساژ هیچگونه درد و فشاری را بر روی ناحیه مورد نظر، در بر ندارد.

نکاتی برای استفاده بهتر روغن خراطین

مانند هر روشی برای استفاده بهتر از این روغن بهتر است مواردی را به خوبی به یاد داشته باشید تا بتوانید به راحتی از خواص و ویژگی های آن بهره مند شوید. برای مثال باید بدانید که در استفاده این روغن باید صبر داشته باشید همچنین نمی توان این روغن را با سایر روغن ها برای حجم دهی ترکیب کرد.

ماساژ دادن به طور منظم با استفاده از این روغن می تواند برای افزایش اندازه بسیار خوب باشد، همچنین ماساژ آلت تناسلی با این روغن به طور منظم می تواند باعث افزایش جریان خون شود که این موضوع می تواند برای بسیاری از مشکلات و سلامتی هرچه بیشتر شما بسیار عالی باشد.

عوارض روغن خراطین برای آلت تناسلی

امروزه روش های زیادی برای درمان بسیاری از مشکلات مانند افزایش سایز آلت تناسلی وجود دارد، که ممکن است عوارض بسیاری را برای شما به همراه داشته باشند به همین دلیل باید تمامی این روش ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین روش را برای خودتان پیدا کنید.

روغن خراطین برای آلت تناسلی یکی از روش های بسیار مناسب می باشد که عوارضی را برای شما به همراه ندارد و می توانید از این روغن به راحتی استفاده کنید. به طور کلی باید بدانید استفاده از این روغن هیچگونه عوارضی را به همراه ندارد.

جمع‌ بندی

برای اینکه بتوانید به نتایج فوق العاده و باورنکردنی خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی دست یابید، بهتر است که روزانه دو بار و برای مدت 10 دقیقه اقدام به ماساژ و استفاده از این روغن حیرت انگیز نمایید. پس از دو هفته می‌توانید شاهد تغییرات باورنکردنی در بدن خود باشید. اما برای اینکه از این راهکار درمانی اعجاب انگیز به بهترین نحو بهره مند شوید، بهتر است که به مدت 3 ماه این روند را ادامه دهید.

 • تنها روغن حجم دهنده خراطین با کد آی آر سی دارویی و مجوز وزارت بهداشت روغن خراطین شرکت نانو ایده پارس می باشد که در حال حاضر در داروخانه های کشور توزیع گشته و از طریق سایت این شرکت بفروش می‌رسد.
  پکیج تضمینی افزایش حجم آلت تناسلی آقایان دارای ۳ ویال مصرفی با طول دوره سه ماهه با 33% تخفیف و گارانتی بازگشت و سه نوع خراطین با 80%، 50% و 25% پروتئین می تواند نیازهای مختلف افراد را برآورده سازد.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر از هر کدام از محصولات میتوانید وارد لینک های زیر شوید

 

افزایش قطر و طول آلت تناسلی یکی از مواردی است که ذهن آقایان را به خود مشغول کرده است. این افزایش قطری و طولی، اعتماد به‌ نفسی به آقایان می‌دهد که بتوانند در بسیاری از عرصه‌های زندگی موفق‌تر ظاهر شوند. زیرا احساس مردانگی و قدرت بیشتری به آن‌ها القا خواهد کرد.

علاوه بر این کیفیت هرچه بیشتر رابطه جنسی ناشی از این افزایش طول چیزی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

هم چنین استفاده پیوسته از این روغن می تواند گردش خون را در آلت سریعتر انجام دهد و این امر باعث درمان زود انزالی می شود.

مهمترین خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی

 

یکی از روغن هایی که خواص بسیاری دارد روغن خراطین می باشد این روغن به دلیل دارا بودن ترکیبات و عناصر فوق العاده می تواند برای درمان و بهبودی بسیاری از مشکلات بسیار عالی باشد. از این روغن می توان برای افزایش حجم استفاده کرد به همین دلیل بسیاری از افراد می توانند از این روغن استفاده کنند و شاهد خواص و نتایج آن باشند. همچنین بهتر است بدانید که از این روغن می توان برای باسن، سینه، لب، صورت و همچنین آلت تناسلی استفاده کرد.

بر طبق آزمایش ها و تحقیقاتی که در مورد این روغن صورت گرفته است می توان شاهد نتایج و خواص آن شد؛ به همین دلیل آقایان می توانند به راحتی از خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی استفاده کنند و شاهد تاثیر بسیار مناسب آن باشند.

بهبود خمیدگی آلت تناسلی

به طور طبیعی آلت تناسلی کمی خمیده می باشد و این خمیدگی ممکن است بر اثر فشار زیاد ایجاد شود به همین دلیل یکی از روش هایی که می توانید از آن برای این درمان و بهبودی این مشکل استفاده لازم را داشته باشید استفاده از روغن خراطین می باشد؛ این روغن می تواند این مشکل را به خوبی درمان کند.

افزایش جریان خون

یکی از خواصی که این روغن دارد این می باشد که باعث افزایش جریان خون می شود به همین دلیل یکی از روش های بسیار خوب برای درمان زود انزالی به شمار می آید و همین موضوع سبب می شود لذت رابطه جنسی در افراد بیشتر شود.

روغن خراطین چقدر باعث افزایش اندازه آلت تناسلی می شود؟

باید این نکته را به خوبی بدانید که در طی سالیان بسیاری که این روغن را مورد بررسی قرار داده اند نتوانسته اند اندازه دقیقی برای آن ثبت کنند اما شواهد نشان می دهد، این روغن می تواند اندازه بین یک تا دو سانتی متر سبب افزایش اندازه سایز آلت تناسلی شود. البته ممکن است برای هر فردی این افزایش سایز متفاوت باشد که به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

تاثیر عناصر موجود در روغن خراطین برای آلت تناسلی

عناصر تشکیل دهنده این روغن می توانند تاثیر بسیاری برای شما داشته باشند. به همین دلیل است که خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی بسیار زیاد و عالی می باشد. باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این روغن باید مواد تشکیل دهنده آن را به خوبی بررسی کنید و از این روغن در یک مدت مشخص استفاده کنید تا بتوانید از خواص بسیار عالی این روغن بهره مند شوید.

 الانتین

یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عناصر که خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی را به همراه خواهد داشت، این عنصر شگفت انگیز است. الانتین افزایش حجم را برای اندام‌های مختلف به همراه دارد. این عنصر در روغن خراطین اصل به وفور وجود داشته و می‌تواند از این طریق به راحتی افزایش سایز اندام‌های مختلف را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد. )

 اسیدهای چرب

لینولئیک اسید یکی از اسیدهای چرب مفید برای بدن است که در این روغن نیز وجود دارد. این عنصر فوق العاده، سهولت در ماساژدهی و همچنین دستیابی به نتایج بسیار مطلوب از خواص روغن خراطین برای آلت را در بر خواهد داشت.

امگا3، امگا6، امگا9

یکی از مهمترین فاکتورها برای ترمیم غشایی سلولی، امگا است. این روغن معجزه گر با برخورداری از عنصر مهم امگا3، امگا6 و امگا9، ترمیم غشای سلولی را در بر داشته و از این رو در سفتی و همچنین افزایش سایز اندام‌های بدن، نقش بسزایی خواهد داشت.)

پروتئین‌های کلاژن ساز

این نوع از پروتئین‌ها نیز با برخورداری از خواص کشسانی و الاستیسیته بالا می‌توانند نقش فوق العاده‌ای بر روی افزایش حجم اندام‌های مختلف بدن از جمله آلت تناسلی آقایان، داشته باشند.

گالیک اسید

از دیگر عناصر موجود در این روغن که خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی را افزایش داده است، گالیک اسید می‌باشد. این عنصر رسوب‌های خونی و همچنین لخته‌ها را از بین برده و با این روش سبب افزایش میزان گردش خون در اندام مورد نظر خواهد شد. لذا در این صورت می‌توان به سایز مناسب و ایده‌آل برای اندام مورد نظر، دست یافت.

روش استفاده از روغن خراطین جهت افزایش سایز آلت

حال که بسیاری از افراد با توجه به خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی، اقدام به بهره‌برداری از این روغن نموده‌اند، باید به این نکته اشاره کرد که این روغن در صورتی نتایج مناسبی را برای شما به همراه خواهد داشت که به طور صحیح مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین توجه به خرید روغن اصل نیز بسی مهم و ضروری است. لذا قبل از اقدام به خرید این محصول، حتما از اصل بودن آن، اطمینان حاصل کنید و تنها روغن خراطین مورد تایید وزارت بهداشت را تهیه نمایید.

در حال حاظر شرکت نانو ایده پارس تنها تولید کننده روغن خراطین با مجوز وزارت بهداشت می باشد.

 1. برای اینکه بتوانید تمامی مراحل استفاده از این روغن را به طور صحیح انجام دهید، تمیزی و نظافت این ناحیه بسیار مهم است. قبل از استفاده از این روغن، ابتدا حتما ناحیه مورد نظر را شیو کرده و به طور کامل ناحیه مورد نظر را با مواد شوینده‌ی مناسب، شستشو دهید. لزوم استفاده از مواد شوینده‌ی مناسب و شیو کردن ناحیه مورد نظر به سبب باز شدن منافذ برای دستیابی به نتایج مطلوب جهت استفاده از روغن خراطین است.
 2. در گام بعدی، ماساژ ناحیه مورد نظر یا گرم کردن آن بوسیله حوله گرم می باشد. در این مرحله ماساژ ناحیه مورد نظر باید تا زمانی انجام پذیرد که پوست ناحیه تغییر رنگ داده و به رنگ قرمز متمایل گردد. این موضوع بیانگر افزایش گردش خون در ناحیه مورد نظر است.
 3. حال شرایط برای استفاده از روغن خراطین مهیا است. شما می‌توانید چند قطره از این روغن را بر روی ناحیه مورد نظر ریخته و با نوک انگشتان خود به فرایند ماساژدهی ادامه دهید. بهتر است نحوه‌ی ماساژدهی در این ناحیه به صورت حلقه کردن انگشت دور آلت نتاسلی وکشیدن آ به سمت بیرون می باشد.
  باید به این نکته توجه داشته باشید که این ماساژ هیچگونه درد و فشاری را بر روی ناحیه مورد نظر، در بر ندارد.

نکاتی برای استفاده بهتر روغن خراطین

مانند هر روشی برای استفاده بهتر از این روغن بهتر است مواردی را به خوبی به یاد داشته باشید تا بتوانید به راحتی از خواص و ویژگی های آن بهره مند شوید. برای مثال باید بدانید که در استفاده این روغن باید صبر داشته باشید همچنین نمی توان این روغن را با سایر روغن ها برای حجم دهی ترکیب کرد.

ماساژ دادن به طور منظم با استفاده از این روغن می تواند برای افزایش اندازه بسیار خوب باشد، همچنین ماساژ آلت تناسلی با این روغن به طور منظم می تواند باعث افزایش جریان خون شود که این موضوع می تواند برای بسیاری از مشکلات و سلامتی هرچه بیشتر شما بسیار عالی باشد.

عوارض روغن خراطین برای آلت تناسلی

امروزه روش های زیادی برای درمان بسیاری از مشکلات مانند افزایش سایز آلت تناسلی وجود دارد، که ممکن است عوارض بسیاری را برای شما به همراه داشته باشند به همین دلیل باید تمامی این روش ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین روش را برای خودتان پیدا کنید.

روغن خراطین برای آلت تناسلی یکی از روش های بسیار مناسب می باشد که عوارضی را برای شما به همراه ندارد و می توانید از این روغن به راحتی استفاده کنید. به طور کلی باید بدانید استفاده از این روغن هیچگونه عوارضی را به همراه ندارد.

جمع‌ بندی

برای اینکه بتوانید به نتایج فوق العاده و باورنکردنی خواص روغن خراطین برای آلت تناسلی دست یابید، بهتر است که روزانه دو بار و برای مدت 10 دقیقه اقدام به ماساژ و استفاده از این روغن حیرت انگیز نمایید. پس از دو هفته می‌توانید شاهد تغییرات باورنکردنی در بدن خود باشید. اما برای اینکه از این راهکار درمانی اعجاب انگیز به بهترین نحو بهره مند شوید، بهتر است که به مدت 3 ماه این روند را ادامه دهید.

 • تنها روغن حجم دهنده خراطین با کد آی آر سی دارویی و مجوز وزارت بهداشت روغن خراطین شرکت نانو ایده پارس می باشد که در حال حاضر در داروخانه های کشور توزیع گشته و از طریق سایت این شرکت بفروش می‌رسد.
  پکیج تضمینی افزایش حجم آلت تناسلی آقایان دارای ۳ ویال مصرفی با طول دوره سه ماهه با 33% تخفیف و گارانتی بازگشت و سه نوع خراطین با 80%، 50% و 25% پروتئین می تواند نیازهای مختلف افراد را برآورده سازد.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر از هر کدام از محصولات میتوانید وارد لینک های زیر شوید

 

[gravityform id="4" title="true"]