درباره ما

اسکای کویین به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از 5 سال تجربه، با پایبندی به سه اصل کلیدی، تحویل در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا، موفق شده تارضایت شما مشتریان گرامی را کسب کند . این شرکت با توجه به نیاز کاربران سعی کرده است تا کالاهای حوزه بهداشت و سلامت از جمله سرم جوان ساز ، روغن خراطین را برای شما مشتریان با بهترین کیفیت و قیمت تهیه نمایید.زیبا و سرزنده باش به خاطر خودت

ما بر این باوریم که باید به خاطر خودت و بیش از هر چیز به خاطر خودت، از سلامتی و زیبایی وجود خود مراقبت کنی، خود را همان‌گونه که هستی دوست بداری و سرزنده و با نشاط باشی.
فروشگاه اسکای کوئین
بنابراین در ابان ماه ۱۳۸۵ گرد هم آمده ایم و شرکت نانو ایده پارس را تاسیس کردیم و در زمینه نوآوری خدمات زیادی را ارائه کردیم.
شرکت نانو ایده پارس افتخار  ثبت  بیش از هجده اختراع را در کارنامه خود دارد که آخرین آن اختراع نوعی از پروتئین است که در محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت در سطح جهانی  استفاده میشود.
هدف این مجموعه تولید محصولات ایرانی با کیفیت و هم رقیب محصولات یونیک خارجی میباشد، ما به روز ترین مقالات تخصصی زیبایی را  به اشتراک می‌گذاریم، تا بتوانید با دانش بیشتری انتخاب کنید.
بنابر این به این نتیجه رسیدیم تا تجربه، تخصص و آگاهی را در ساختار یک سایت، کنار هم بیاوریم و با معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی اصل، آرامش خیال را برای شما فراهم آوریم.
چشم انداز بزرگ ما دیده شدن در عرصه های بزرگ جهانی ست.
امروز که با حمایت شما مسیرمان را پیدا کردیم، امید داریم که بتوانیم خاطره خوبی از یک خرید آنلاین، برایتان ایجاد کنیم.
در کنار شما و با شما راهمان هموارتر بوده و مسیرمان سبزتر
01.

گارانتی محصولات

02.

آموزش استفاده از محصولات

03.

پشتیبانی آنلاین